Najpiękniejsze projekty wnętrz dla najmłodszych

Wiemy, jak trudno jest sprostać wymaganiom osób, które chcą, aby aranżacja domu lub mieszkania definiowała jego mieszkańców. Teraz wyobraźmy sobie, że to pragnienie pomnożymy razy tysiąc… tak można przedstawić projektowanie pokoju dla dzieci. Nasi najmłodsi klienci, dumnie reprezentowani przez rodziców, mają ogromne wymagania dotyczące wystroju, które świadczą nie tylko o świetnym wyczuciu stylu, ale także dobrej znajomości własnych potrzeb. Koncepcje nowoczesnych wnętrz z duszą realizujemy od lat. Wiemy więc doskonale, czym kierować się przy projektowaniu i dekorowaniu przestrzeni tak wymagającej, a jednocześnie będącej niezwykłym wyzwaniem aranżacyjnym.

Pokój podróżnika, pokój księżniczki

Największym wyzwaniem, przed jakim stajemy jako projektanci i dekoratorzy wnętrz, jest zaspokojenie potrzeb dzieci, pod pewnymi względami bardziej wymagających niż dorośli. Wystrój dziecięcego pokoju powinien spełniać ich potrzeby w każdym calu, a do tego wyróżniać się spośród wszystkiego, co znają i podziwiają. Podstawowym wyznacznikiem naszej pracy jest poznanie charakteru małego człowieka, dla którego przygotujemy aranżację wnętrza. Wiedza na temat jego fascynacji daje nam ogromne pole manewru. Pokoje dla dzieci opracowujemy i dekorujemy tak, aby były to przestrzenie wystrojone w sposób wyjątkowy, inspirujący, przytulny, a przy tym uniwersalny. Pamiętamy wszak, że każde dziecko ze szkraba przeobrazi się w nastolatka, a następnie małego dorosłego. Tak zaaranżowana przestrzeń musi zmieniać się wraz z nim. Stąd też stosowane przez nas dekoracje są odpowiednie zarówno dla małych, jak i dużych.

Wystrój wnętrz z pomysłem

Staramy się, aby nasze aranżacje w sposób szczególny odpowiadały na oczekiwania dzieci oraz rodziców. Możliwość wystroju pokoju dla najmłodszych także nam sprawia prawdziwą frajdę. Chcemy, aby zastosowane barwy, dekoracje oraz meble sprawiały radość także dzieciom, dla których zaprojektowany przez nas pokój stanie się ulubionym miejscem zabaw, bezpiecznym schronieniem oraz kopalnią inspiracji w jednym!