Apartament Kraków, ul.Kaczary 80m2

Projekt wnętrz sporego apartamentu dla czteroosobowej rodziny powstawał w trakcie budowy osiedla.
Warto na tym etapie zaplanować wnętrza, bo można dokładnie przemyśleć potrzeby, kolorystykę oraz budżet przeznaczony na wykończenie inwestycji.
Plan funkcjonalny kupionego mieszkania został przez nas zupełnie zmieniony i dostosowany do potrzeb rodziny z prawie nastoletnimi córkami. W ten sposób uzyskaliśmy dużo miejsca do przechowywania w przedpokoju, każda z dziewczynek dostała spory pokój a i rodzice odosobnioną sypialnię z wymarzonym miejscem do pracy Pana Domu.
Początkowo do sypialni Gospodarzy z salonu prowadziła szklana loftowa ściana, ale końcowo Inwestor jednak zdecydował się na pełną ścianę. Aby wejście do sypialni było bardziej dyskretne, zaproponowaliśmy tapetę i drzwi ukryte z wbudowanymi w ścianę ościeżnicami.
Kolorystyka we wnętrzu będzie długo „na topie”, gdyż stosowaliśmy wiele neutralnych barw. Ciepły kolor drewna dębowego ładnie komponuje się z czernią, bielą i szarością. Pokoje dziewczynek zostały zaprojektowane wg potrzeb najmłodszych lokatorek i zawierają wszystko, co dziewczyny sobie wymarzyły.